Avos Vyškov
Energie pod dohledem
66-merice-tepla73-zdroje-tepla72-vyrovnavaci-a-doplnovaci-stanice71-vymenikove-stanice70-venkovni-rozvody-tepla69-systemy-mereni-a-regulace68-projekcni-cinnost

Firma AVOS VYŠKOV je stabilním dodavatelem zařízení pro výrobu, regulaci a měření tepla. Neustále se vyvíjíme a přizpůsobujeme novým trendům a potřebám trhu. Pro náš dynamický tým hledáme nové kolegy na pozice:

Pro středisko ELEKTRO a MaR:

Technik realizace zakázek elektro a MaR

Pro středisko TECHNOLOGIE:

Technik realizace zakázek

Rozpočtář

Náplň práce:

  • Příprava zakázek, kalkulace, realizace staveb v oblasti elektro a MaR
  • komunikace s projektanty a dodavateli
  • příprava materiálu na zakázku
  • dozorování staveb

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ v oboru elektrotechnika
  • Vyhláška 50/1978 Sb.
  • Uživatelská práce s PC, AutoCAD,
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Samostatnost, svědomitost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Odpovídající platové hodnocení
  • Notebook, mobilní telefon
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Po zapracování 5 týdnů dovolené
  • Příjemný kolektiv

  • Realizace staveb v oblasti CZT ( kotelny, VS, OPS )

  • Koordinace prací

  • Jednání se subdodavateli

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru

  • Uživatelská práce s PC ( MS OFFICE ), AutoCad výhodou

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Svědomitost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání

  • Odpovídající platové hodnocení dle výsledků

  • Služební vůz

  • Zaměstnanecké benefity

Rozpočtář

  • Příprava podkladů pro nabídková řízení

  • Komunikace při tvorbě ceny

  • Kompletace nabídek

  • Samostatná komunikace v nabídkovém řízení

Požadujeme:

  • Uživatelská práce s PC ( MS OFFICE )

  • Práce v rozpočtovém programu RTS výhodou

  • Zkušenost s topenařinou výhodou

Nabízíme:

Strukturované životopisy prosím posílejte na adresu: avos@avos.cz

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.